Przyłącz się DO akcji
„Wspieramy Polskich Przedsiębiorców”


Drodzy Studenci, Koledzy, Przyjaciele.
  
Jak możecie przeczytać na mojej stronie www.arturkwasek.pl pochodzę z Ziemi Łowickiej. Tu się urodziłem, wychowałem, tu chodziłem do szkoły. Później były studia i już 25 lat pracy naukowo - dydaktycznej na różnych uczelniach. Zawsze mówiłem, że studiowanie to umiejętność łączenia teorii i praktyki biznesu. Jest kolejna okazja, aby to udowodnić. „Przedsiębiorczości nie można nauczać, można co najwyżej pobudzać i kreować postawy przedsiębiorcze”. Tak zaczynają się moje zajęcia z przedsiębiorczości.

W związku z sytuacja epidemiologiczna, wszyscy stoimy przed trudnym zadaniem: trzeba jakoś przetrwać. Dlatego zainicjowałem akcję „Wspieramy Polskich Przedsiębiorców”. Taką rodzinną firmę założył i z sukcesem prowadzi od 25 lat w Łowiczu mój przyjaciel z podwórka i szkoły Marek Bryła. Nasza znajomość w sposób zupełnie przypadkowy zaczęła się 21-23 listopada 1967 r. w łowickim szpitalu, gdzie przyszliśmy na świat i wielce prawdopodobnie leżeliśmy w sąsiednim łóżeczku. Dziś firma skarpetkowa mojego przyjaciela, znana pod marką STIVEN i MORE, zatrudnia 130 osób i produkuje wyłącznie w Polsce najwyższej jakości kolorowe skarpetki. Tu płaci podatki, stosuje zasadę CSR i zrównoważonego etycznego biznesu. Tak, to wszystko dzieje się w Polsce, tuż obok mnie.

Jak zapewne mogliście się wielokrotnie przekonać zawsze chodzę w kolorowych skarpetkach od mojego przyjaciela. Teraz jest czas, aby wspierać polskich przedsiębiorców. Dlatego przyłącz się do akcji na stronie www.colorsocks.pl, gdzie znajdziecie specjalnie przygotowaną ofertę.

• Na hasło WPP20 (Wspieramy Polskich Przedsiębiorców) dostaniecie 20% rabatu na cały asortyment.
• Dla studentów VISTULA, WSB, UTH specjalny kod rabatowy.

Nikt nie robi tak obłędnych skarpet.
Ty też możesz włączyć się do akcji i wspomóc polskich przedsiębiorców.

Z góry Wam serdecznie dziękujemy i pozdrawiam.
Dr Artur Kwasek 

ColorSocks
Przejdź do sklepu

Na hasło ''WPP20'' (Wspieramy Polskich Przedsiębiorców)
 20% rabatu na cały asortyment.